Кому перед виділеним сполучником і треба поставити в реченні Велетенські хвилі набігали на берег і підмивали прибережні дерева та кущі Налетів сильний і холодний вітер і зірвав останні листочки з берізки Подорожні розби...

Кому перед виділеним сполучником і треба поставити в реченні Велетенські хвилі набігали на берег і підмивали прибережні дерева та кущі Налетів сильний і холодний вітер і зірвав останні листочки з берізки Подорожні розбились на зграї і кожна пташка до рідних осель полетіла
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Велетенські хвилі набігали на берег і підмивали прибережні дерева та кущі Налетів сильний іхолодний вітер і зірвав останні листочки з берізки Подорожні розбились на зграї, і кожна пташка до рідних осель полетіла.(тільки в останньому)
Гость
Подорожні розбилися на зграї , і кожна пташка до рідних осель полетіла .