Конкурс ЛЕЛЕКА 6 клас відповідь на 8 завдання. БУДЬ-ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ Завдання;8. Які події відбулися одночасно1 початок олімпіських ігрор                   а) 1,22 вавилонський полон євреїв                б) 2,33 друга пунічна(...

Конкурс ЛЕЛЕКА 6 клас відповідь на 8 завдання. БУДЬ-ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ  Завдання; 8. Які події відбулися одночасно 1 початок олімпіських ігрор                   а) 1,2 2 вавилонський полон євреїв                б) 2,3 3 друга пунічна(ганнібалова) війна        в) 2,4 4 правління цинь шіхуанді                     г) 3,4
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Албiночка я не могу тебе сказать это украинский язык