Конспект на тему скіфи

Конспект на тему скіфи
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Материал на украинском языке. Тип уроку - вивчення нового уроку, з елементами комбінованого. Навчальна мета: закріпити знання з попередньої теми; розглянути з учнями історичний матеріал пов'язаний з життям на території сучасної України кочових племен кіммерійців та скіфів; при вивченні нового матеріалу особливу увагу звернути на духовний світ кочовиків; опрацювати історичні джерела пов’язані з життям скіфів на території України; ознайомити учнів із традиціями та звичаями кімерійців та скіфів; порівняти із сучасними традиціями. Розвиваюча мета – розвивати пам'ять, логічне мислення, уяву як механізм творчості. Виховна мета: виховання в учнів негативного ставлення до насильства в будь - якому прояві; виховування повагу до давніх предків України, які творили її історію; формування в учнів необхідність в здоровому способі життя. Обладнання Підручник; Атласи; Карта Сумської області; Навчальна таблиця «Кімерійці та скіфи»; Роздатковий матеріал – «Пектораль».  Хід уроку І. Організаційний момент 1. Знайомство з гостями. 2. Оголошення мети і теми уроку. 3. Мотивація «Матеріал необхідний для ЗНО, а також історія нашого краю». ІІ. Актуалізація опорних знань Історичний диктант (один із учнів біля дошки) Як називається шумерська система платності. На чому писали стародавні шумери. Яку геометричну фігуру нагадував план Вавилону. На честь якої богині були збудовані найвідоміші ворота Вавилону. З якого матеріалу були шкільні зошити жителів межиріччя. На якому числі ґрунтувалася система рахунку часу у Вавилоні. Назвіть найвідоміші сади Межиріччя. Який народ межиріччя придумав «алфавіт». Назвіть як жителі межиріччя абсолютний безлад називали. Спостерігаючи за зірками, який календар склали Вавилонські астрономи. Якого бога вавилоняни вважали батьком всього живого. Назвіть найулюбленішого героя легенд вавилонян і шумерів. Відповіді – перевірка Клинопис. Глиняні дощечки. Прямокутник. Іштар. Глина. «60». Веселі Сади Семіраміди. Фінікійців. Хаос. Місячний. Гільгамеш. ІІІ. Виклад нового матеріалу Вступне слово вчителя. На минулих заняттях ми з Вами вивчили в основному життя землеробів. На сьогоднішньому уроці ми з Вами розглянемо життя кочовиків, тим паче так які жили на території нашої Батьківщини, і скажу більше на території Охтирського регіону. Тож не будемо зволікати – вперед. А хто такі кочовики? Про це нам дасть довідку наш запрошений мудрець. Кочовики – історична довідка №1. Першими на території України були – кіммерійці!!!! – історична довідка № 2 Так пише Гомер. А що ми могли б побачити, як би могли потрапити до кімерійців. На щасті нам товариші і Вам однокласники отримав листа з минулого. Це Олександр. Я пропоную Вам уважно послухати лист. Потім Вам будуть задані запитання по тексту. Весь материал - смотрите документ.
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы