Координата тіла, що коливається , змінюється за законом х=3,5сos4πt. Яка амплітуда коливань? Скласти рівняння залежності швидкості коливного тіла від часу υ(t) та прискорення від часу a(t). Чому дорівнює амплітудне значення шви...

Координата тіла, що коливається , змінюється за законом х=3,5сos4πt. Яка амплітуда коливань? Скласти рівняння залежності швидкості коливного тіла від часу υ(t) та прискорення від часу a(t). Чому дорівнює амплітудне значення швидкості та прискорення.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
не знаю ничего этого