Корген емеспин, сойлескен жок, тусинбедим, уйыктап калма, ренжитпе, деген етистиктерге сойлем керек тезирек срочно курап бериниздерши керемет сойлемдер керек

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Марат Елдосты урғаннын Арманнан сурап еді ол көрген емеспін деп қуттылып кетті. Анам бугін Кулпашпен сөйлескен жок. Физикадан бугінгі өткен сабақты тусінбедим. Анам маған ертен сабаққа барарда уйықтап қалма деп ақылын айтты. Уйде қалған сінілінді ренжитпе.