Коротка розповідь про життя давніх людей на слов*янських землях

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
З різних історичних джерел нам відомо про наших предків слов'ян . Цей народ заселив територію України в 6 - ст. Географічне розташування південної групи східно - слов'янських племен істотно впливало на характер відносин із сусідніми народами і державами. Упродовж 7- 8 ст основну загрозу для місцевого населення становили прийшлі народи зі Сходу й Півдня . Важливе місце займали стосунки східних слов'ян із Візантією . Це були як воєнні конфлікти так і мирні відносини а інколи навіть союзницькі відносини. Розвивалася також взаємна торгівля.На заході доводилося спілкуватися із словаками , поляками , чехами.