Короткий твір для 4 класу моя заповітна мрія стати кухарем як тато

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я мрію стати кухарем,як мій татусь. я дуже люблю готувати,і саме головне що мені це вдається! Я вправно готую вишукані тато,яких мене навчив мій татко. Мені здається,що це дуже цікаво та захоплюючи Тато вчить мене дуже смачних страв,яких моя мама залюбки їсть Я хочу відкрити свій ресторан,у якому будуть тільки смачні страви