Краще бути чорною чи білою вороною? Помогите написать соченение на укр.лит. Зарание спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Біла ворона приречена стати жертвою хижаків.Ще одна причина, по якій біла ворона має вкрай низькі шанси вижити у зграї - це її природна слабкість.У багатьох альбіносів поганий слух, поганий зір, часто пошкоджується і погано загоюються шкіра.