Крізь вапняну воду ,що містить кальцій гідроксид масою 14.8 г пропустили карбон(IV) оксид об'ємом 6,72 л. Обчисліть масу середньою солі що утворилася внаслідок цього

Крізь вапняну воду ,що містить кальцій гідроксид масою 14.8 г пропустили карбон(IV) оксид об'ємом 6,72 л. Обчисліть масу середньою солі що утворилася внаслідок цього
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ca(OH)2+CO2=CaCO3+H2O nCa(OH)2=14,8/74=0,2 моль nCO2=6,72/22,4=0,3моль Решаем по недостатку nCaCO3=0,2 mCaCO3=0,2*Mr=0,2*100=20г
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы