Кто авторы герба,флага,гимна Республики Казахстана                                    кто не нуб решите

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 ҚР мемлекеттік туының авторы — суретшi Шәкен Ниязбеков,ӘнұраныСөзі: Жұмекен Нәжімеденов, Нұрсұлтан Назарбаев Әні: Шәмші Қалдаяқов  Қазақстан Pеспубликасының мемлекеттiк Елтаңбасының авторлары — Жандарбек Мәлiбеков пен Шотаман Уәлиханов.