Кто хорошо знает казахский язык, помогите, пожалуйста, ГРАМОТНО, без переводчиков перевести стих! Буду очень благодарна!!! Досым, досым айналайын күлкіннен! Қымбаттысың аспандағы ай, күннен. Сен қуансан, қуанамын мен бірге, ...

Кто хорошо знает казахский язык, помогите, пожалуйста, ГРАМОТНО, без переводчиков перевести стих! Буду очень благодарна!!! Досым, досым айналайын күлкіннен! Қымбаттысың аспандағы ай, күннен. Сен қуансан, қуанамын мен бірге, Жыласанда,мұнайсанда. Жұбатармын өмірде. Бұл өмірде жыламашы сен бір ақ. Жүре бергің, өмір бойы жарқырап. Өмір баки достар болып өтейік. Әр қашанда сыйластықпен жүрейік.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мой друг, мой друг, милый Дорогая луна, солнце. С вами, и я счастлив qwansan Jılasanda иұнайсанда Утешительное жизнь. В этой жизни ты плачешь. Блеск для жизни вы хотите идти. Баки Давайте дружить. Всегда будьте осторожны, чтобы уважать.