Кто нибудь! Помогите сделать цитатный план к планетнику! ОЧЕНЬ НАДО!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Любив природу. * Найбільшою мрією стало самому щось посіяти і щоб воно зійшло* 2.Йшов впевнено до своєї мети. * Я ,мамо, виплекаю квітку- я стану над громом* 3. Трудолюбивий. * Ніколи не мав  вільної хвилини : гонили на панщину, і він ішов , як не з косою, то з ціпом,-косив, молотив* * НЕ було такої праці, яку не подужав або якої цурався б* 4. Наслідував маму * Хлопчик і робив це, наслідуючи маму*