Кто придумает текст для журнала мужчин(комп. игры;оружие;машины) и для женщин(одежда;косметика), на английском языке, буду очень благодарен))))отдам 15 балов! буду очень благодарен!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
We are know women have a cosmetic and  costumes. There cosmetic is so different .They have eyeshadow,lipstick,eyeliner,nail polish: Eyeshadow is different colors black,blue,pink,white.Lipstick too have different and beautiful colors pink,red,purple .And women have costumes .Costumes very beautiful and creative for example :dress,miniskirt,shoes,T-shirt,shorts. .The T-shirts is very different with bearing legend and firm.Miniskirt ia very colorful for example black,pink,purple,yellow.Dress is very beautiful and colorful too for example Black ,yellow,Green,white.