Кто я такой? Я курю трубку, но я не Шерлок Холмс. Меня зовут Жюль, но я не Цезарь. Я работаю в полиции, но я не Коломбо. Мой отец бельгиец, но я не Давид Холлидей.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Who am i? I smoke up, but I'm not Sherlock Holmes. My name is Jules, but I'm not Caesar. I work in the police, but I do not Colombo. My father is Belgian, but I'm not David Halliday.