Куди наголось падає у слові сивий?? сИвий, чи сивИй?             "І досі сниться: під горою..."І нищечком старий читає,Перехрестившись, Отче наш. Крізь верби сіяє сонечкоІ тихо гасне. День погасІ все почило. Сивий в хатуЙ собі ...

Куди наголось падає у слові сивий?? сИвий, чи сивИй?              "І досі сниться: під горою..." І нищечком старий читає, Перехрестившись, Отче наш.  Крізь верби сіяє сонечко І тихо гасне. День погас І все почило. Сивий в хату Й собі пішов опочивати.                           Тарас Григорович Шевченко
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
І нищечком старий читає, Перехрестившись, Отче наш.  Крізь верби сонечко сіяє  І тихо гасне. День погас І все почило. Сивий в хату Й собі пішов опочивати. на виділені слова падає наголос