Кулька, шо скочується по похилому жолубу,рухається рівноприскорено.визначте прискорення руху кульки, якщо вона проходить жолоб довжиною s за час t,а початкова швидкість руху кульки дорівнює нулю.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ось за цією загальному формулою.... a=v−v0t, де a  — прискорення (визначається в м/с2), v — кінцева швидкість, v0— початкова швидкість, t — час. Формули швидкості та шляху для прискореного руху: при одновимірному рівноприскореному русі швидкість тіла змінюється з часом лінійно за законом: v=v0+at