Кулька, шо скочується по похилому жолубу,рухається рівноприскорено.визначте прискорення руху кульки, якщо вона проходить жолоб довжиною s за час t,а початкова швидкість руху кульки дорівнює нулю.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ось за цією загальному формулою....
a=v−v0t,
де a
— прискорення (визначається в м/с2), v — кінцева швидкість, v0— початкова швидкість, t — час.
Формули швидкості та шляху для прискореного руху:
при одновимірному рівноприскореному русі швидкість тіла змінюється з часом лінійно за законом:
v=v0+at