Купили 5 кг печива та 4 кг цукерок і заплатили 208 грн.Скільки коштує кілограм печива і скільки коштує кілограм цукерок ,якщо цукерки дорожчі за печиво у 2 рази ?
Купили 5 кг печива та 4 кг цукерок і заплатили 208 грн.
Скільки коштує кілограм печива і скільки коштує кілограм цукерок ,
якщо цукерки дорожчі за печиво у 2 рази ?
Ответ(ы) на вопрос:
х- цена 1 кг печенья,2х- цена конфет
5х+4*2х=208
5х+8х=208
13х=208
х=208:13
х=16
16грн- стоит 1 кг печенья, 2*16=32грн- стоит 1 кг конфет
Не нашли ответ?
Похожие вопросы