Купили 5 кг печива та 4 кг цукерок і заплатили 208 грн.Скільки коштує кілограм печива і скільки коштує кілограм цукерок ,якщо цукерки дорожчі за печиво у 2 рази ?

Купили 5 кг печива та 4 кг цукерок і заплатили 208 грн. Скільки коштує кілограм печива і скільки коштує кілограм цукерок , якщо цукерки дорожчі за печиво у 2 рази ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
х- цена 1 кг печенья,2х- цена конфет 5х+4*2х=208 5х+8х=208 13х=208 х=208:13 х=16 16грн- стоит 1 кг печенья, 2*16=32грн- стоит 1 кг конфет
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы