Курмалас мысалдар пж)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тапсырманы тиянақтап алғысы келгенмен, қайта сұрауға батылы бармады.Бұл құрмалас сөйлемнің бірінші жай сөйлемін өз алдына бөлек айтуға келмейді, себебі ой тиянақты емес, ойды тиянақтап, аяқтап тұрған екінші жай сөйлем.
Гость
1)Куз келди дн,кун суыта бастады. 2)Далада жел согып тур,ари сиркиреп жанбыр жауып тур. 3)Онын даусы жаксы,бирак ан айтуды унатпайды 4)Я болар жеринди айт,я бизге киликпей тыныш жур. 5)Маган ойыншык берди,агама доп берди.