Кз келген гүл адам...... көңіл күйіне қарай өседі. Гүл...... жақсы көғіл аударсаң , одан сайын жапырағы....... жайып, гүлдене түседі. Кейбір адамдар гулдер..... ою-өрнек жасапи , өсіру өнерін дамытады Помогите плиз вставить вме...

Кз келген гүл адам...... көңіл күйіне қарай өседі. Гүл...... жақсы көғіл аударсаң , одан сайын жапырағы....... жайып, гүлдене түседі. Кейбір адамдар гулдер..... ою-өрнек жасапи , өсіру өнерін дамытады Помогите плиз вставить вместо точек окончания
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
адамның гүлге жапырағын гүлден