Лампу розташовано на відстані 20 см від збиральної лінзи.Яка оптична сила лінзи,якщо діійсне зображення лампи міститься на відстані 25 см??

Лампу розташовано на відстані 20 см від збиральної лінзи.Яка оптична сила лінзи,якщо діійсне зображення лампи міститься на відстані 25 см??
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
D=1/f = 1/a +1/b =1/20 +1/25=(25 +20)/100=45/100=0.45 дптр
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы