Лексикологічний аналіз слова "земле" Відкривай гарячі груди, Мати Земле! Дощ остудить

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 слово в початковій формі - земля.слово повнозначне слово є багатозначним. Інші його значення: земля - планета; земля - верхній шар земної кори; земля - грунт; земля - суша. вільне.   Синоніми - край, країна, держава.  антонім - небо; вода за походженням слово  незапозичене, споконвічно українське. належить до активної лексикиможе вживатися в різних стилях, нейтральне.