Лелеча весна питанння дайте выдповыды будьласка з чим автор порывнюэ небо ы лелек
Ответ(ы) на вопрос:
небо - здавалося пташиним морем , небо було блакитне та прозоре як дзеркальце лелеки - як літаки кружляють над домівками , вертольотики , напиши автора бо я можу з иншого твору відповідь дати !!!! якщо допомогла то напишіть мені будь ласка