Лейтенант йшов по жовтому будівельному піску, нагрітому денним пекучим сонцем. Він був мокрим від кінчиків пальців до кінчиків волосся, все його тіло було усіяне подряпинами від гострого колючого дроту і нило від болю, що зводи...
Лейтенант йшов по жовтому будівельному піску, нагрітому денним пекучим сонцем. Він був мокрим від кінчиків пальців до кінчиків волосся, все його тіло було усіяне подряпинами від гострого колючого дроту і нило від болю, що зводить з розуму, але він був живий і прямував до командного штабу, який виднівся на горизонті метрах в п'ятистах. определить тип речи и стиль
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тип мовлення - розповідь з елементами опису.
Художній стиль мовлення.