Ліля та її мама народилися в січні. сьогодні, 19 березня 2015 року, Ліля додала рік свого народження, рік народження мами, свій вік і вік мами. чкий результат вона отримала?

Ліля та її мама народилися в січні. сьогодні, 19 березня 2015 року, Ліля додала рік свого народження, рік народження мами, свій вік і вік мами. чкий результат вона отримала? Ліля та її мама народилися в січні. сьогодні, 19 березня 2015 року, Ліля додала рік свого народження, рік народження мами, свій вік і вік мами. який результат вона отримала?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мало данных, сколько было маме? Сколько Лиле?