Лише одна з поданих пар іменників має значення "особа чоловічої та жіночої статі за національною чи територіальною ознакою" Знайдіть її а) грек - гречка б) болгарин - болгарка в) швейцар - швейцарка г) китаєць - китайка д) го...

Лише одна з поданих пар іменників має значення "особа чоловічої та жіночої статі за національною чи територіальною ознакою" Знайдіть її а) грек - гречка б) болгарин - болгарка в) швейцар - швейцарка г) китаєць - китайка д) голландець - голанка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а) грек (вірно)- гречка (невірно, вірно - гречанка) б) болгарин (вірно) - болгарка (вірно) в) швейцар (невірно, вірно - швейцарець) - швейцарка (вірно) г) китаєць (вірно) - китайка - (невірно, вірно - китаянка) д) голландець (вірно) - голанка (невірно - голландка) Відповідь: б) болгарин – болгарка.