Лист дону кіхочу за планом 1 особливе привітання 2 запитання до героя 3 власна думка про роман 4 декілька слів про себе. 5 висновок про те шо ми прочитали про нього та шо він нас надихнув 6прощальні слова

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)привіт донкіхоте мене звати  Вася я твій найпалкіший шанувальник  2)Чому саме так ти вирішив проявити свою відвагу? 3) мені дуже сподобалось  роман про тебе. ти  дуже відважний і хоробрий як на мени. 4)я дуже хочу бути таким відважним як ти і захищати людей 5)я зрозумів що такої величної людини як ти в світі незнайдеш