Лист на тему "знайомство з Лесею Украинкою" представте що ви сучасник Леси Украинки и напишить своэму другови про ци враження

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
привіт! привіт! а ти знаєш що я знайомий з Л.У ого, нічого собі!!І як ви познайомилися? я прийшов до неї на конкурс,там треба розповідати вірші укр.мовою і вона мене вибрала найкращого!! вітаю, друже,ти молодець!!І які враження? вона мене звісно похвалила,і сказала більше тренеруватися (більше читати та розминати пам'ять )! ну я в тебе вірю!! дякую)