Listen! What....she (play)?-it s my favourite song. John!What....you(go)?-I....(write) a letter to my english pen friend. Why.....you (cry)?-I can t do my Maths homework.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
What is she playing? What are you doing? I am writing... Why are you crying?
Гость
Listen! What is  she playing? - It's my favourite song.  John! What are you doing? - I am writing  a letter to my English pen friend.  Why are  you crying? - I can't do my Maths homework. It's very difficult. Will you help me?