ЛІТЕРАТУРНІ БАЛАДИ(Ф. ВІЙОН «БАЛАДА ПРИКМЕТ», Ф. ШІЛЛЕР «РУКАВИЧКА», Й. В. ГЕТЕ «ВІЛЬШАНИЙ КОРОЛЬ», О. ПУШКІН «ПІСНЯ ПРО ВІЩОГО ОЛЕГА», Р. Л. СТІВЕНСОН «ВЕРЕСКОВИЙ МЕД», А. МІЦКЕВИЧ «АЛЬПУХАРА»)Початковий рівень1. За своє корот...

ЛІТЕРАТУРНІ БАЛАДИ(Ф. ВІЙОН «БАЛАДА ПРИКМЕТ», Ф. ШІЛЛЕР «РУКАВИЧКА», Й. В. ГЕТЕ «ВІЛЬШАНИЙ КОРОЛЬ», О. ПУШКІН «ПІСНЯ ПРО ВІЩОГО ОЛЕГА», Р. Л. СТІВЕНСОН «ВЕРЕСКОВИЙ МЕД», А. МІЦКЕВИЧ «АЛЬПУХАРА»)Початковий рівень1. За своє коротке життя цей поет зазнав величезних злигоднів, неодноразове перебував у в’язниці , його навіть засудили до страти, але потім помилували. Про кого йдеться?    А  Ф. Шіллер;    Б  Й. В. Гете;    В  Ф.Війон.2. В основі літературної балади часто лежить:    А  народні казка;    Б  народна легенда;    В  народна пісня.         3. Укажіть рядок прізвищ письменників, кожен з яких писав балади.    А  А. Чехов, Р. Л. Стівенсон, Дж. Свіфт, М. Лермонтов;    Б  Ф. Війон, Ф. Шіллер, Й. В. Гете, Р. Л. Стівенсон;    В  О. Пушкін, О’Генрі, В. Шекспір, Ш. Перро.Середній рівень4. Наведіть приклади використання прийому антитези у творі Ф. Війона «Балада прикмет».5. Напишіть слово, яким величали Олега.6. Чому були винищені племена піктів у Шотландії?(За баладою Р. Л.Стівенсона «Вересковий мед».) Достатній рівень7. Визначте головну думку балади Ф. Війона «Балада прикмет».         8. Як ви гадаєте, чому О. Пушкіна хвилювала тема зіткнення людини зі своєю долею?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
чому пушкіна хвилювала тема зіткнення людини зі своєю долею