Люди кто поможет дам где то 20 балов плиизз помогите провидминяйте числивник 583

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н. п'ятсот вісімдесят три Р. п'ятисот вісімдесятьох(ти) трьох Д. п'ятистам вісімдесятьом(ти) трьом З. п'ятсот(п'ятисот) вісімдесят(тьох) трьох О.п'ятьмастами(п'ятьомастами) вісімдесятьма(тьома) трьома М. у п'ятистах вісімдесяти(тьох) трьох Чекаю балів!))