Ln my toy box l've got a teddy bear, And a ballerina With long dark hair!Ln my toy box l' be got a soldier too!l've got lots of toys For me and you! look in my toy box,Come and see! Toys for you,Toys for me! Как читать по русск...

Ln my toy box l've got a teddy bear, And a ballerina With long dark hair!Ln my toy box l' be got a soldier too!l've got lots of toys For me and you! look in my toy box,Come and see! Toys for you,Toys for me! Как читать по русски и перевод пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ln моя игрушка коробка l'ве получил плюшевого мишку, а балерина с длинными темными волосами! Ln моей игрушечной коробки L 'завестись солдата тоже! L'ве есть много игрушек для меня и вас! смотрите в моей игрушечной коробке, иди и смотри! Игрушки для вас, Игрушки для меня!