Логіка. В їдальню прийшли троє дітей: Оля, Сергій і Максим. За столом уже сиділа Галя. Виявилося, що Оля не хоче сидіти поруч з Галею і навпроти Сергія. А Сергій не хоче сидіти навпроти Максима і поруч Олі. Розташуй дітей за ст...

Логіка. В їдальню прийшли троє дітей: Оля, Сергій і Максим. За столом уже сиділа Галя. Виявилося, що Оля не хоче сидіти поруч з Галею і навпроти Сергія. А Сергій не хоче сидіти навпроти Максима і поруч Олі. Розташуй дітей за столом.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Максим с Галею а Оля с Сергеем