Любая  из двух этих задач : Ген гігантського росту вівса є рецесивним , ген нормального росту - домінантним . Які рослини треба схрестити , щоб одержати одноманітне за ростом потомство ?    вторая : Плоди томата бувають круглим...

Любая  из двух этих задач : Ген гігантського росту вівса є рецесивним , ген нормального росту - домінантним . Які рослини треба схрестити , щоб одержати одноманітне за ростом потомство ?    вторая : Плоди томата бувають круглими й грушоподібними . Ген круглої форми домінує . Якими є генотипи батьківських рослин , якщо в потомстві виявилося порівну круглих і грушоподібних плодів ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Регшение здесь:,на украинском языке)))))