Люди срочно!Даю 20б Две Задачи 1)Одна iз сторiн чотирикутника дорiвнюе 5 см, друга на 1 см менша вiд першоi, третя -- у два рази бiльша за першу i на 4 см довша за четверту. Знайдiть периметр чотирикутника. 2)Одна сторона три...

Люди срочно!Даю 20б Две Задачи 1)Одна iз сторiн чотирикутника дорiвнюе 5 см, друга на 1 см менша вiд першоi, третя -- у два рази бiльша за першу i на 4 см довша за четверту. Знайдiть периметр чотирикутника. 2)Одна сторона трикутника в 2 рази менша вiд другоi i на 8 см менша вiд третьоi. Знайди сторони трикутника, якщо його периметр дорiвнюэ 48 см.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)5-1 равно 4 2)(5плюс4) умноженое на 2 равно 18 периметор равен 18