ЛЮДИИИ ДАЮ 90 БАЛЛОВ!!!!))помогите пожалуйста Надо составить диалог на тему:" Що людині потрібно для щастя?"(10-12 реплик)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Оленко, а що це ти согодні така задоволена? - Сьогодні день коли здійснилася моя мрія, я сама щаслива людина на світі. - А що ж потрібно людині для щастя? Я дуже багато разів замислювалась над цим питанням.Що зробило тебе щасливою? - я вступила до університету і це мене зробило щасливою - Дмитрику, ти теж вступив до університету, ти теж вважаєш себе щасливим. - звісно я задоволений, але щастя мені принесла новина, що моя мама вилікувалась від смертельної хвороби. - Наталочко, а що тобі потрібно для щастя? - я хочу щоб тато мені купив телефон, самий дорогий, от тоді я буду сама щаслива людина. - Ніно, так що ж потрібно людині для щастя? - я зрозуміла, що кожна людина щаслива по - різному, щастя у кожного своє,і для того щоб бути щасливим, кожен обирає сам свій щасливий день.