Ә.Малдоғұлова көшесімен тура жүреді де , Т.Рысқұлов көшесінен бұрылады. Әр аялдамаға уақытында келеді . Жүргізушісі көлікті асықпай , баппен жүргізеді. Переведите на рус яз пожалуства

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нужно идти по улице А.Молдогуловой потом повернуть на улицу И.Рыскулова.Каждую остановку приезжает во время.Водитель водить машину медленно и плавно.