Мама купила 6 кг цукерок двох видів за ціною 18 грн і 15 грн. Скільки  кг кожного виду купила мама,якщо покупка коштує 96 грн?

Мама купила 6 кг цукерок двох видів за ціною 18 грн і 15 грн. Скільки  кг кожного виду купила мама,якщо покупка коштує 96 грн?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якщо б мама купила 6 кг цукерок за 15 грн. то було б 90 грн. Якщо б вона купила 6 кг по ціні 18 грн - то війшло б 108грн. 1)96-90 = 6 грн. З цього слідує, що 6 грн розділити на(18-15) = 2 кг. Відповідь:2 кг цукеров по ціні 18 грн, 4 кг цукерок по 15 грн. Можешь проверить , всё правильно!
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы