Мама купила на 28кг яблук,по 4грн за кілограм. 3кг яблук вона віддала сусідці. скільки кілограмів яблук залишилось у мами?
Мама купила на 28кг яблук,по 4грн за кілограм. 3кг яблук вона віддала сусідці. скільки кілограмів яблук залишилось у мами?
Ответ(ы) на вопрос:
1)28/4=79(кг)-купила
2)7-3=4(кг)-осталось
Не нашли ответ?
Похожие вопросы