Мама принесла яблука двом синам. Перший син узяв половину яблук і пішов на прогулянку.Тим часом прийшов другий син, не знаючи, що перший уже одержав частину яблук, узяв половину решти. Після цього залишилося 4 яблука. Скільки я...

Мама принесла яблука двом синам. Перший син узяв половину яблук і пішов на прогулянку.Тим часом прийшов другий син, не знаючи, що перший уже одержав частину яблук, узяв половину решти. Після цього залишилося 4 яблука. Скільки яблук принесла мама?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
4×2×2=16. мама принесла 16. 1 сын взял 8 2 сын взял 4