Марічка повинна придумати 5 різних чисел, таких,що, помноживши деякі з них на 2 , а решта на 3, отримає найменшу кількість різних результатів. Я ку найменшу кількість різних добутків вона може отримати?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відповідь залежить від обраних чисел. Я брала числа з 1 до 9 і в мене опинилось 4 різних добутка. На мою думку, відповідь "Г"