Mark: It is cold on my birthday. I have school on my birthday. Friends give presents and cards. We go out for lunch, And my birthday, and my birthday and my birthday is in March. Mary: I am sad on my birthday. I get cards on...

Mark: It is cold on my birthday. I have school on my birthday. Friends give presents and cards. We go out for lunch, And my birthday, and my birthday and my birthday is in March. Mary: I am sad on my birthday. I get cards on my birthday. Friends don't come to the party. n the afternoon, And my birthday, and my birthday and my birthday is in June. переводите пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Друзья дарят подарки и открытки.  Мы уходим на ланч  И мой день рожденье, и мой день рожденье, и мой день рожденье  в марте. Мэри: я грущу в свой день рождение  Я получила открытки на свое день рождение  Друзья не пришли на вечеринку  в обед  и мой день рожденье, и мой день рожденье, и мой день рожденье в Июне