Маса серця дорівнює 1/200 частині маси тіла,однак на живлення серця затрачається 1/20 частина всіх енергетичних ресурсів.Чим пояснюються затрати енергії?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Серце рухається,до того ж з різною швидкістю в різні моменти коли хвилюємось серце прискорює свій рух,а коли заспокоюємось серце рухається повільніше.Це пояснює те,що для серця потрібна енергія.