МАТЕМАТИКА 3 клас Селянин прийшов до царя й попросив:Царю,дозволь мені взяти одне яблуко з твого саду. Цар дозволив Пішов селянин до саду й бачить: увесь сад обгороджено потрійною огорожею,і в кожній огорожі є лише один прохід...

МАТЕМАТИКА 3 клас Селянин прийшов до царя й попросив:Царю,дозволь мені взяти одне яблуко з твого саду. Цар дозволив Пішов селянин до саду й бачить: увесь сад обгороджено потрійною огорожею,і в кожній огорожі є лише один прохід,а біля кожних воріт стоїть сторож. Цар дозволив мені взяти одне яблуко із саду,-сказав селянин першому сторожеві, Візьми,але при виході віддасимені половину тих яблук,які в тебе будуть, та ще одне,-відповів сторож.Те ж саме сказали й інші сторожі,що охороняли ворота.Скільки яблук повинен взяти селянин,щоб,віддавши трьом сторожам те, що вони вимагали,понести додому одне яблуко?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У него осталась ПОЛОВИНА  1 яблоко первому сторожу отдал 1 было 1+1=2 второму сторожу отдал 2, значит было 2*2 = 4 третьему сторожу отдал 4, значит СОБРАЛ -ВЗЯЛ = 4*2 =8 яблок Ответ: надо взять 8 яблок  Решаем, как   1(принес) * 2 * 2 *2 = 8 ( взял)