Матеріальна точка рухається прямолінійно. Рівняння руху має вид X = Аt + Вt3 де А = 3 м/с; В = 0,06 м/с3. Знайти швидкість v і прискорення а точки в моменти часу t1 = 0 i t2 = 3 с. Яке середнє значення швидкості меньше υx б...

Матеріальна точка рухається прямолінійно. Рівняння руху має вид X = Аt + Вt3 де А = 3 м/с; В = 0,06 м/с3. Знайти швидкість v і прискорення а точки в моменти часу t1 = 0 i t2 = 3 с. Яке середнє значення швидкості < υx > і прискорення < ax > за перші 3 с руху?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сасать вредна атеріальна точка рухається прямолінійно. Рівняння руху має вид X = Аt + Вt3 де А = 3 м/с; В = 0,06 м/с3. Знайти швидкість v і прискорення а точки в моменти часу t1 = 0 i t2 = 3 с. Яке середнє значення швидкості < υx > і прискорення < ax > за перші 3 с руху?Попроси больше объясн