Мектеп формасы - тəртіптіліктің жəне ұжымға деген құрметтің айғағы, сондықтан оны мектептегі салтанаттардың да киіп, ұқыпты ұстау керек. Əдемі көріну үшін гардероб таңдай білу жеткіліксіз, киіміңізді күте білуіңіз де қажет. Тек...

Мектеп формасы - тəртіптіліктің жəне ұжымға деген құрметтің айғағы, сондықтан оны мектептегі салтанаттардың да киіп, ұқыпты ұстау керек. Əдемі көріну үшін гардероб таңдай білу жеткіліксіз, киіміңізді күте білуіңіз де қажет. Тек сырт киім ғана емес, көйлек пен аяқ киім де ойдағыдай болуға тиіс. Аяқ киімнің лас болуы иесін жақсы жағынан сипаттамайды.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Школьная форма-соблюдение дисциплины и уважение к окружающим,поэтому его нужно одевать и на школьных мероприятиях,сохранять в опрятности. Чтобы выглядеть красиво нужно уметь не только выбирать гардероб,но и ухаживать за одеждой.Не только верхняя одежда,но и рубашка и туфли должны соответствовать.Грязная обувь выдает плохое качество своего владельца.