Мелодію цієї народної пісні в 1937 р. використали композитори Левко Ревуцький Борис Лятошинський , здійснюючи нову музичну редакцію опери Миколи Лисенка "Тарас Бульба". Валентин Лукич Чемерис , відомий український письменник , ...

Мелодію цієї народної пісні в 1937 р. використали композитори Левко Ревуцький Борис Лятошинський , здійснюючи нову музичну редакцію опери Миколи Лисенка "Тарас Бульба". Валентин Лукич Чемерис , відомий український письменник , уважав , що ця пісня - одна із "найславетніших" пісень , адже "мине лише небагато часу, ш її підхопить і заспіває вся Україна-від сходу до заходу, від півдня до півночі" . Цією піснею є : а) " Сидить голуб на березі " б) " Котилися вози з гори " в) " Їхав козак за Дунай " г) " Ой на горі та женці жнуть " д) " Засвіт встали козаченьки ".
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в їхав козак за дунай
Гость
 останнє д засвіт встали козаченьки