Мен ойлаймын, уақытты да ақша сияқты унемдеп уйрену керек. сделайте синтаксический разбор слова пожалуйста!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
кто мен(я) что делаю ойлаймын чего уакытты что акша что делать унемдеп уйрену керек мен бастауыш(подл)ойлаймын баяндауыш(сказ)уакытты толыктауыш(дополн)акша толыкт(дополн) сказуемое унемдеп уйрену керек