Мен сен сіз ол біз сендер сіздер олар проскланяйте эти слова плисссс: тойлау,дайындау,сыйлау,көру.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мен тойладым                   сен тойладың сіз тойладыңыз ол тойлады біз тойладық сендер тойладыңдар сіздер тойладыңыздар олар тойлады мен дайындалдым сен дайындалдың сіз дайындалдыңыз ол дайындалды біз дайындалдық сендер дайындалдыңдар сіздер дайындалдыңыздар олар дайындалды мен сыйлады сен сыйладың сіз сыйладыңыз ол сыйлады біз сыйладық сендер сыйладыңдар сіздер сыйладыңыздар олар сыйлады мен көрдім  сен көрдің сіз көрдіңіз ол көрді біз көрдік сендер көрдіңдер сіздер көрдіңіздер олар көрді