Мен, сен, с!з, ол. б!з, сендер, с!здер, олар.... слова ( айналысамын, айналысасыз, айналысасындар, боласын, болады, боламыз) помогите 25 баллов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен айналысамын, сіз айналысасыз,сендер айналысасыңдар, сен боласын,ол болады, біз боламыз
Гость
мен айналысам сен айналысасын сиз айналысасыз ол айналысады биз айналысамыз сенднр айнаысасындар сиздер айналысасыздар олар айналысады