Мені потрібен текст на англійській мові на тему листопад там має бути 5-8 речень бі?

Мені потрібен текст на англійській мові на тему листопад там має бути 5-8 речень бі??ьше не потрібно
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Leav fall is a beautifaul. Red, yellow and green leaves swirling above the ground. Leaves fall days and nights. Often when they fell, I looked at the falling leaves. I looked and saw a fly off from branches leaves.Then they slowly fell.